QUALITÄT jest w najlepszym towarzystwie. WMH GROUP GERMANY w BDLI.

WMH GROUP GERMANY jest od 1.04.2015 r. członkiem zwyczajnym Bundesverband der Deutschen Luft- und Raumfahrtindustrie e.V. (BDLI, Federalne Stowarzyszenie Niemieckiego Przemysłu Lotniczego i Kosmicznego). Członkostwo w czołowym stowarzyszeniu branżowym jest kolejnym ważnym krokiem w ramach perspektywicznej strategii przedsiębiorstwa.

Prowadzone przez właścicieli przedsiębiorstwo z Essen już w latach 1980–tych zaczęło się specjalizować w handlu materiałami dla lotnictwa. Dzisiaj WMH GROUP GERMANY to silny międzynarodowy partner przemysłu lotniczego, który poświadcza swoją sprawność w działaniach na rzecz tej branży wpisem w bazie danych OASIS, certyfikacją zgodnie z normami EN 9100:2009 i EN 9120:2010 oraz wieloma certyfikatami OEM.

Posiadające ponad 215 członków stowarzyszenie Bundesverband der Deutschen Luft- und Raumfahrtindustrie e.V. (BDLI) reprezentuje interesy branży, która jest ważnym motorem wzrostu w niemieckiej gospodarce dzięki swojej pozycji technologicznego lidera oraz dzięki swojemu światowemu sukcesowi. Obok komunikacji z instytucjami politycznymi, urzędami, stowarzyszeniami i przedstawicielstwami zagranicznymi w Niemczech, do typowych zadań BDLI należą również różne działania na rzecz członków na poziomie krajowym i międzynarodowym. Stowarzyszenie to jest organizatorem Międzynarodowych Targów Lotnictwa ILA w Berlinie. W ramach swojej akredytacji przy niemieckim Bundestagu BDLI podejmuje wiele umocowanych ustawowo działań. Jest członkiem Bundesverband der Deutschen Industrie (BDI, Federalne Stowarzyszenie Niemieckiego Przemysłu) oraz europejskiego stowarzyszenia zwierzchniego Aerospace and Defence Industries Association of Europe (ASD, Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Lotniczego i Zbrojeniowego).

W ramach wspólnej prezentacji pod patronatem BDLI WMH GROUP GERMANY przedstawiło się w dniach 15.–21.06.2015 r. publiczności związanej z branżą lotniczą na Paris Air Show w Le Bourget.

WMH GROUP GERMANY to specjalista w handlu, który niezawodnie dostarcza przedsiębiorstwom wszystkich branż półprodukty i indywidualne rozwiązania specjalne z aluminium. Międzynarodowe spółki-córki i przedstawicielstwa handlowe w Europie, Chinach i Stanach Zjednoczonych wzmacniają mocną pozycję WMH GROUP GERMANY na międzynarodowym rynku aluminium.

Poszukiwanie