QUALITÄT daje teraz jeszcze więcej. Udana certyfikacja EN 9100:2009.

Po zakończeniu obszernych audytów przez renomowaną jednostkę certyfikującą DEKRA firma WMH GROUP GERMANY posiada od dnia 30.03.2015 r. certyfikat zgodności z normą EN 9100:2009. Jako świadczony dostawca przemysłu lotniczego, WMH GROUP GERMANY spełnia tym samy szczególnie wysokie wymagania w zakresie systemu zarządzania jakością dla konstrukcji, rozwoju, produkcji, montażu i konserwacji.

Certyfikowana zgodność z normą EN 9100:2009 jest, obok obowiązującego od lat certyfikatu zgodności z normą EN 9120:2010, ważnym krokiem w ramach skupionej na sukcesie strategii tego działającego na całym świecie przedsiębiorstwa z Essen. W połączeniu z konsekwentną rozbudową infrastruktury magazynowej i produkcyjnej ten kamień milowy zaznacza znaczne rozszerzenie zakresu usług świadczonych dla przemysłu lotniczego. Od zaraz mogą się więc znaleźć w naszej ofercie precyzyjne przycinanie i elementy przygotowane zgodnie z rysunkami dla przemysłu lotniczego i innych gałęzi przemysłu. Zakup bardzo wydajnej maszyny do cięcia strumieniem wody Mach 3B produkcji światowego lidera tej branży, firmy Flow, daje optymalne warunki dla produkcji części zgodnie z rysunkami przekazanymi przez klientów, przy czym oprócz aluminium możemy teraz obrabiać z wysoką precyzją również materiały kompozytowe, takie jak włókno węglowe, CFK czy najnowocześniejsze laminaty.

Sascha Rosenbaum, kierownik ds. handlu WMH GROUP GERMANY, podkreśla duże strategiczne znaczenie tego certyfikatu: „Certyfikacja zgodności z normą EN 9100:2009 jest dla nas logiczną konsekwencją ogromnych inwestycji, których dokonaliśmy w szczególności w ostatnich dwóch latach. W końcu możemy udowodnić przedsiębiorstwom przemysłu lotniczego z całego świata, że WMH GROUP GERMANY nie tylko jako sprzedawca, ale również jako producent terminowo dostarcza wyjątkową jakość.“

WMH GROUP GERMANY to specjalista w handlu, który niezawodnie dostarcza przedsiębiorstwom wszystkich branż półprodukty i indywidualne rozwiązania specjalne z aluminium. Międzynarodowe spółki-córki i przedstawicielstwa handlowe w Europie, Chinach i Stanach Zjednoczonych wzmacniają mocną pozycję WMH GROUP GERMANY na międzynarodowym rynku aluminium.

Poszukiwanie