QUALITÄT tnie najlepiej. Nowa maszyna do cięcia strumieniem wody firmy Flow już w eksploatacji.

WMH GROUP GERMANY dalej inwestuje w przyszłość. Po otwarciu nowego całkowicie automatycznego magazynu wysokiego składowania, przyszedł teraz czas na uruchomienie ekstremalnie wydajnej maszyny do cięcia strumieniem wody. Nowa maszyna Mach 3B światowego lidera branży, firmy Flow, wyznacza wzorce w zakresie precyzji i prędkości.

Klienci WMH GROUP GERMANY skorzystają na tej kluczowej inwestycji w infrastrukturę produkcyjną – poprzez jeszcze szybszą i bardziej precyzyjną obróbkę swoich indywidualnych rozwiązań produkcyjnych z aluminium. Ale również inne metale, kamień lub innowacyjne kompozyty, takie jak włókna węglowe, CFK czy nowoczesne laminaty, które ciągle zyskują na znaczeniu w produkcji przemysłowej dzięki swoim wyjątkowym właściwościom materiałowym, mogą być bez problemu obrabiane za pomocą tej maszyny i to z tolerancją poniżej 0,2 mm.

Dzięki najbardziej niezawodnej pompie ultrawysokociśnieniowej na świecie, inteligentnemu monitorowaniu procesów i najbardziej wydajnemu układowi sterowania cięcia strumieniem wody, jaki jest dostępny na rynku, maszyna serii Mach 3 oferuje dopracowane rozwiązania techniczne i pomysłowe rozwiązania programowe w jednym urządzeniu. Doskonały zestaw, który przynosi korzyści chociażby dzięki zastosowaniu technologii Nesting – wydajnego układania wzorów wycinania, zapewniającej najkrótsze drogi cięcia, minimalne odpady materiału i optymalne powierzchnie cięcia.

Nowa maszyna do cięcia strumieniem wody Mach 3B firmy Flow to ważny składnik dla budowy przyszłości WMH GROUP GERMANY oraz sukcesu jej klientów na całym świecie.

WMH GROUP GERMANY to specjalista w handlu, który niezawodnie dostarcza przedsiębiorstwom wszystkich branż półprodukty i indywidualne rozwiązania specjalne z aluminium. Międzynarodowe spółki-córki i przedstawicielstwa handlowe w Europie, Chinach i Stanach Zjednoczonych wzmacniają mocną pozycję WMH GROUP GERMANY na międzynarodowym rynku aluminium.

Poszukiwanie