QUALITÄT to przyszłość i tradycja.

Nasze przedsiębiorstwo.

Dostarczamy niezawodne rozwiązania i najwyższej jakości produkty aluminiowe dla wszystkich branż, jak choćby profile do budowy maszyn, produkty dla przemysłu lotniczego i kosmicznego: blachy, płyty, profile, rury oraz pręty ze wszystkich popularnych i wielu specjalistycznych stopów aluminium, które są dostępne z magazynu, a wysokospecjalistyczne materiały dostępne są szybko i zgodnie z oczekiwaniami klientów. Czy półprodukty w dużych ilościach, jak np. profile do budowy maszyn, czy pojedyncze produkty na specjalne zamówienia: dzięki najnowocześniejszej technologii produkcji i bezkompromisowemu zarządzaniu jakością oferujemy optymalne rozwiązania dla przedsiębiorstw z całego świata. Just in Time i transparentność – dzięki śledzeniu materiałów i procesów.
QUALITÄT ciągle się rozrasta, gdyż ciężką pracą wypracowaliśmy sobie zaufanie naszych klientów – i to już od 80 lat. Solidną podstawą naszego motto QUALITÄT są: know-how, doświadczenie, najwyższa precyzja, całkowita wiarygodność i indywidualne podejście w zakresie doradztwa i serwisu. Międzynarodowe spółki-córki firmy WMH GROUP GERMANY w Europie, Chinach i Ameryce Północnej gwarantują QUALITÄT pozbawioną granic. Nasze certyfikaty spełniają najwyższe wymagania, a nasza wydajność – spełnia najwyższe oczekiwania naszych klientów. QUALITÄT oznacza dla nas wyjątkową wiedzę o branżach, najwyższej jakości produkty i najlepszy serwis.

QUALITÄT oznacza dla Państwa po prostu: większy sukces.

Poszukiwanie

We are delighted to announce that Mr. Nicolas Olesinski joined us from now on as our new quality assurance officer (QAO).

In the case of quality...

Czytaj więcej