QUALITÄT to przyszłość i tradycja.

Nasze przedsiębiorstwo.

Dostarczamy niezawodne rozwiązania i najwyższej jakości produkty aluminiowe dla wszystkich branż, jak choćby profile do budowy maszyn, produkty dla przemysłu lotniczego i kosmicznego: blachy, płyty, profile, rury oraz pręty ze wszystkich popularnych i wielu specjalistycznych stopów aluminium, które są dostępne z magazynu, a wysokospecjalistyczne materiały dostępne są szybko i zgodnie z oczekiwaniami klientów. Czy półprodukty w dużych ilościach, jak np. profile do budowy maszyn, czy pojedyncze produkty na specjalne zamówienia: dzięki najnowocześniejszej technologii produkcji i bezkompromisowemu zarządzaniu jakością oferujemy optymalne rozwiązania dla przedsiębiorstw z całego świata. Just in Time i transparentność – dzięki śledzeniu materiałów i procesów.
QUALITÄT ciągle się rozrasta, gdyż ciężką pracą wypracowaliśmy sobie zaufanie naszych klientów – i to już od 80 lat. Solidną podstawą naszego motto QUALITÄT są: know-how, doświadczenie, najwyższa precyzja, całkowita wiarygodność i indywidualne podejście w zakresie doradztwa i serwisu. Międzynarodowe spółki-córki firmy WMH GROUP GERMANY w Europie, Chinach i Ameryce Północnej gwarantują QUALITÄT pozbawioną granic. Nasze certyfikaty spełniają najwyższe wymagania, a nasza wydajność – spełnia najwyższe oczekiwania naszych klientów. QUALITÄT oznacza dla nas wyjątkową wiedzę o branżach, najwyższej jakości produkty i najlepszy serwis.

QUALITÄT oznacza dla Państwa po prostu: większy sukces.

Poszukiwanie

Wir sind stolz nun verkünden zu können, dass Sie unsere Produkte im Bereich Maschinenbauprofile ab sofort über XOM Materials bestellen können! 

XOM...

Czytaj więcej